KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252927
nr 1425 2927
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Bymotiv, monogramsignerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 62x67
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:21:51
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg